Наиболее продаваемые книги украинских издательств
-
Джоанна Басфорд. «Чарівний сад», «Видавництво Старого Лева». Всередині цієї книжки на вас чекає магічний чорно-білий дивокрай, у якому безліч казкових квітів та незвичайних рослин. Тут є картинки-розмальовки, лабіринти, якими потрібно пройти, орнаменти, які необхідно завершити, і чимало простору для ваших власних графічних фантазій.
-
Деніел Кіз. «Квіти для Елджернона», «Клуб Сімейного Дозвілля». Всесвітній бестселер, який сколихнув серця мільйонів читачів! Неодноразово екранізований роман, що здобув найпрестижніші літературні премії. Історія, яка зворушує та змушує замислитися… Розумово відсталий Гордон понад усе мріє стати розумним. І він погоджується на ризикований науковий експеримент. Після надскладної операції на мозку його інтелект дійсно стає блискавичним. Але ніхто не міг передбачити, які наслідки спричинить цей дослід…
-
Джоанна Басфорд. «Зачарований ліс», «Видавництво Старого Лева». Нова розмальовка-антистрес цієї художниці не розчарує прихильників «Чарівного саду». У книзі розрісся чорно-білий ліс, сповнений дивовижних істот, які тільки й чекають, щоб їх знайшли і розмалювали. На сторінках заховано дев’ять символів, викарбуваних на квадратних табличках. Відшукайте їх, аби наприкінці пригоди відімкнути браму замку і дізнатися, хто там оселився.
-
Мирослав Дочинець. «Многії літа. Благії літа. Заповіді 104-річного Андрія Ворона — як жити довго в щасті і радості", «Карпатська вежа». Маємо унікальний, осмислений і пронизаний істинною духовністю устрій життя однієї людини. Людини звичайної і водночас незвичайної. Це не просто безцінні крихти набутих знань і вмінь мудрого старця, це Система. Вибудована на тонкій інтуіції і вивірена 100-літнім досвідом, вона з користю прислужиться кожному.
-
Сергій Жадан «Життя Марії", «Meridian Czernowitz». У цій поетичній збірці Сергій Жадан розмовляє. Про найдорожчі листи і спалені мости, втрачені місця і зруйновані міста. Розмовляє римованими віршами й верлібрами, власними і перекладеними словами. Розмовляє зі своїми й чужими, зі святими й не дуже, з убитими військовими і живими біженцями, з Рільке, Мілошем і, звісно, з нами. Щоб врятувати — якщо не нас, то хоча б наших дітей.
-
Айн Ренд. «Атлант розправив плечі. Несуперечність», «Наш формат». Перша частина найпопулярнішого роману американської письменниці Айн Ренд. Вперше книга була надрукована у 1957 році.З того часу вона користується величезним успіхом. Роман пропагує цінності вільного ринку і, за словами критиків, містить у собі елементи різних літературних жанрів: наукової фантастики, детективної історії і, що найголовніше, великої політичної притчі. Згідно з даними опитування 1991 року, проведеного Бібліотекою Конгресу США та Клубом книжки місяця, «Атлант розправив плечі" був другою після Біблії книгою, яка призвела до найбільших змін в житті американських читачів.
-
Генрі Форд. «Моє життя та робота», «Наш формат». Це не лише мемуари геніального інженера і промисловця, а й квінтесенція життєвої мудрості «батька» автопромисловості США, філософія великого бізнесу й досвід заснування найбільшої в людській історії індустрії. Генрі Форд «мовчав» упродовж свого життя, не спілкувався з пресою, усі погляди й одкровення висловив у cвоїй єдиній книзі.
-
Рей Бредбері. «451° за Фаренгейтом», «Навчальна книга — Богдан». 451 градус за Фаренгейтом — температура, за якої займається папір. Повний контроль суспільства урядом. Читання книг — кримінальний злочин, який безжально карається державою. Пожежники, покликані розпалювати вогонь. Саме таким постає життя людей майбутнього на сторінках роману Рея Бредбері. Думати заборонено також. І, схоже, уряд країни досяг би своєї мети, змусивши націю відмовитися від усіх знань і почуттів, якби не пожежник, внутрішня свобода якого сягнула вище температури за Фаренгейтом…
-
Стівен Р. Кові. «7 звичок надзвичайно ефективних людей», «Клуб Сімейного Дозвілля». Книга поділена на чотири частини. У першій автор підготовлює читача до праці над книгою. В другій розповідається про три звички, які допоможуть досягти особистої перемоги, а саме: перейти від стану залежності до власної незалежності. Але, за словами автора, це не є кінцевою метою ефективного життя. Стівен Кові наголошує, що взаємозалежність є проявом більшої зрілості. Аби її досягти, треба опанувати ще три звички, про які піде мова в третій частині. В останній частині автор розповідає про звичку працювати над всіма навичками та самовдосконалюватись.
-
Володимир Лис. «Країна гіркої ніжності", «Клуб сімейного дозвілля». У неї було дивне ім`я і дивовижна доля. Даза, дочка радянського чиновника, у 30-х роках пройде пекло дитбудинку, а після війни опиниться на Волині, у вирі повстанської боротьби. Її донька Віталія, витончена естетка, покохає кримінального авторитета. А онука Олеся, в життя якої увірвався Євромайдан, зазнає смаку гіркої ніжності, який дарує справжнє кохання…
Рейтинг составил Роберт ВАСИЛЬ, «ФАКТЫ», по результатам продаж в сети книжных магазинов «Є".