Український дзюдоїст Зантарая став чемпіоном Європейських ігор (відео суперкидка)

19:18 — 22 червня 2019 eye 835

Лідер збірної України з дзюдо 31-річний Георгій Зантарая (вагова категорія до 66 кг) підтримав переможний почин Дар`ї Білодід та приніс збірній України другу золоту медаль Європейських ігор у Мінську.

На ранніх стадіях змагань киянин здолав суперників із Мальти та Словенії. У чвертьфіналі Георгій насилу зламав опір бронзового призера чемпіонату Європи минулого року Дмитра Шершана з Білорусі, а в півфіналі здолав 20-річного грузина Баграті Нініашвілі.

У сутичці за «золото» чемпіон світу і тепер уже триразовий переможець європейських першостей Зантарая (в рамках турніру в Мінську проходить і чемпіонат Старого Світу) зійшовся з віцечемпіоном Європи-2018 італійцем Маттео Медвесом та наприкінці поєдинку провів розкішний переможний прийом (10:0).

До речі, чотири роки тому на перших Європейських іграх у Баку Зантарая завоював «бронзу» у командних змаганнях, але поступився у чвертьфіналі, а потім і в сутичці за бронзову медаль в особистих змаганнях.

Раніше «ФАКТИ» повідомляли, що під час церемонії відкриття Європейських ігор із каната зірвалася повітряна гімнастка.