Збірна України завершила відбір на жіночий Євробаскет-2021 розгромом Фінляндії: відеоогляд матчу

18:39 — 6 лютого 2021 eye 505

У суботу, 6 лютого, жіноча збірна України з баскетболу завершила кваліфікацію на чемпіонат Європи, фінальну частину якого заплановано на літо 2021 року в Іспанії та Франції.

У рамках «бульбашки» у передмісті Порту Матозіньюші підопічні чорногорського фахівця Срджана Радуловича за впевненою перемогою над Португалією (87:58) розгромили команду Фінляндії — 91:75 (27:15, 25:19, 18:17, 21:24), закріпившись на другій позиції у групі G. Найрезультативнішими гравцями у «жовто-синіх» стали Людмила Науменко (25 очків), а також капітан команди Аліна Ягупова (21 пункт та 11 передач).

Ще в одному поєдинку у квартеті збірна Бельгії обіграла господарок «бульбашки» збірну Португалії — 69:66.

Підсумкове становище команд: 1. Бельгія — 12 очок; 2. Україна — 10; 3. Португалія — 7, 4. Фінляндія — 7.

Раніше «жовто-сині», як відомо, обіграли у кваліфікації чемпіонату Європи Португалію (72:60) та Фінляндію (84:66), а також двічі поступилися Бельгії (66:83 та 65:87).

Зазначимо, що у фінальну стадію Євробаскету-2021 вийшли переможці груп, а також п'ять із дев'яти найкращих збірних, які посіли другі місця. На жаль, «жовто-сині» до них не увійшли — боротьба за медалі європейської першості пройде без української команди.

Раніше «ФАКТИ» повідомляли, що чоловіча збірна України гарантувала собі путівку до фінального турніру чемпіонату Європи.