У Міністерстві цифрової трансформації України відреагували на скандал за участю журналіста Азада Сафарова, якому вже понад два місяці не можуть виправити помилку у написанні його імені, і якому нахамили в офісі. Все почалося з того, що журналіст попросив виправити помилку — його звуть Азад, а не АзадАмрахогли.
Так, під постом Сафарова в соцмережах «засвітівся» директор Директорату розвитку електронних послуг Мініціфри Мстислав Баніка, який заявив, що журналіст для авторизації скористався електронним підписом «ПриватБанку», що «Дія» не зберігає дані, і що, а ні він, а ні служба підтримки не можуть вносити зміни до персональних даних користувачів.
Він порадив журналісту використовувати інші варіанти авторизації і додав: «Що стосується вашої ситуації, то, на жаль, вийшло невлучно». Мовляв, той потрапив в офіс держпідприємства, яке не має відношення, а ні до порталу, а ні до додатку «Дія»: «В цьому офісі вам не могли допомогти навіть теоретично. Замість цього вийшла якась сварка, яка ні вас, ні їх не показує з кращої сторони. Можна було б відразу почати з посвідчення журналіста і конструктивно поговорити без прихованих камер або емоцій».
На що Сафаров відповів, що сварка сталася через співробітників Баніка, які не спромоглися вислухати клієнта. «Прихованих камер не було. Камера була на виду», — стверджує журналіст і додає, що попереджав усіх про те, що ведеться зйомка.
«На емоціях і стрімко сваряться лише ваші співробітники, які не здатні вислухати громадян і вирішити проблему. Ваші постійні за 67 днів «проблема незабаром буде вирішена» в принципі нічим від цього не відрізняється. І до речі, це не я, а ваші співробітники говорять: «Забирайся геть! Я тебе урою! Підемо вийдемо». Розберіться в своїх людях, будь ласка, а потім звинувачуйте інших у «емоціях», — написав Сафарова і додав, що більше не хоче мати справ з «Дією».
Нагадаємо, що днями Верховна Рада схвалила закон, яким остаточно легалізувала використання цифрових паспортів в Україні .
Фото зі сторінки Азада Сафарова в соціальних мережах.