Не вистачило 0,01 секунди: українець Говоров прикро впустив «золото» чемпіонату Європи

11:27 — 22 травня 2021 eye 424

У столиці Угорщини, Будапешті, триває чемпіонат Європи з водних видів спорту.

У самому розпалі змагання серед плавців. Слідом за «золотом» українця Михайла Романчука в запливі на 1500 метрів вільним стилем ще одну нагороду до скарбнички збірної України приніс 29-річний уродженець Севастополя Андрій Говоров.

Наш співвітчизник прийшов до фінішу другим на дистанції 50 метрів батерфляєм, на якій є світовим рекордсменом та ставав чемпіоном Європи у 2016 та 2018 роках. Говоров показав час 23,01 секунди, поступившись чемпіону, угорцю Себастьяну Сабо, всього 0,01 секунди! Третім став росіянин Андрій Жилкін згодом 23,08 секунд.

Додамо, що українські спортсмени завоювали в Будапешті вже 13 нагород (6 золотих, 5 срібних та 2 бронзових), посідаючи четверте місце в загальному медальному заліку. Чемпіонат Європи завершиться в неділю, 23 травня.

Раніше «ФАКТИ» повідомляли, що 15-річний Середа та 16-річна Байло принесли Україні «золото» чемпіонату Європи.