Держдепартамент США оголосив програму візиту до Києва держсекретаря Ентоні Блінкена. Україну представник Штатів відвідає 19 січня в рамках європейського турне, а головною темою переговорів стане російська загроза та дипломатичні способи деескалації.
«Поїздка та консультації держсекретаря є частиною дипломатичних зусиль щодо деескалації напруженості, викликаної нарощуванням військової присутності Росії та продовженням агресії проти України», — йдеться в заяві Держдепартаменту.
На 19 січня у держсекретаря США призначено:
20 січня держсекретар Блінкен відвідає Німеччину. Обговорюватимуться можливі санкції проти Росії. Передбачено зустрічі з головою МЗС Німеччини Анналеною Бербок.
Читайте також: Про помилки Путіна, які призведуть до розвалу РФ і як вплинуть на Україну переговори Росії зі США та НАТО
Фото SecBlinken/twitter