Українець Колмаков завоював «золото» Кубка світу з паркуру: відео фіналу

13:01 — 12 вересня 2022 eye 557

24-річний український паркурист Богдан Колмаков, який став чемпіоном Світових ігор у США, виборов «золото» Кубка світу, що проходив у столиці Болгарії Софії.

Уродженець Олександрії, що на Кіровоградщині, подолав дистанцію з перешкодами за 25,52 секунди та зійшов на найвищий щабель п'єдесталу. Друге місце посів Тангуї ван Шинген із Нідерландів (25,94 сек), третім став італієць Лука Демаркі (25,95 сек).

Додамо, що паркур — це фізична дисципліна, у якій тренується подолання будь-яких перешкод на своєму шляху у вигляді пристосування своїх рухів до довкілля. Цей вид спорту поєднує в собі особливу філософію, гімнастику, легку атлетику та білдерінг.

Раніше «ФАКТИ» повідомляли, що українець Болдирєв став дворазовим чемпіоном світу зі спортивного скелелазіння.