Незважаючи на те, що вирощування лохини не так поширене, як інших ягід, це заняття може приносити непоганий дохід, стверджують досвідчені дачники-садівники.
При цьому для збору першокласного врожаю лохини достатньо дотримуватись вимог, що пред'являються рослиною до кислотності ґрунту та до укриття на зиму.
І якщо з другим пунктом зазвичай проблем не виникає, то до кислотності можуть виникнути питання.
Як відомо, для гарного росту та розвитку лохини необхідний грунт з кислотністю рН до 5,0. Досягти таких показників можна двома способами.
По-перше, підтримання необхідного рівня рН можливе завдяки використанню лимонної або будь-якої органічної кислоти, яку необхідно розвести у воді та використовувати отриманий поливний склад.
По-друге, що набагато зручніше та корисніше — застосовувати мінеральні добрива, створені спеціально для лохини та чорниці.
У їхньому складі можна виявити всі потрібні культурі мікро- та макроелементи.
Використання таких водорозчинних добрив допускається протягом усього сезону, починаючи з моменту зацвітання кущів. Підгодовують лохину з інтервалом у 2−3 тижні.
Завдяки внесенню поживних речовин ви зможете не тільки зберігати необхідні значення кислотності ґрунту, а й домогтися правильного формування молодих пагонів, знизити ризик утворення хлорозів, прискорити фотосинтез та підвищити стійкість культури до багатьох несприятливих факторів довкілля.
Нагадаємо, раніше городники розповіли, коли краще посадити озимий часник восени та чим його підгодувати, а також порадили, як правильно посіяти сидерати для великого врожаю картоплі.