Попри те, що синоптики постійно попереджають українців про забаганки негоди, а також прогнозують, що зима буде малосніжною, все ж таки не варто виключати, що взимку може статися ситуація, коли смартфон суто випадково може впасти в сніг.
Особливо сумно це буде у тому випадку, якщо сніг перед цим був акуратно посипаний працівниками комунальних служб.
Що ж робити для того, щоб сніг й засоби для зникнення кучугур та льоду, що містяться у ньому, не зіпсували телефон?
Насамперед потрібно вимкнути та розібрати пристрій: зняти кришку та акумулятор, витягнути SIM-карту та картку пам'яті, пише lifehacker.
Телефон потрібно загорнути, по можливості, у суху тканину або в паперовий рушник.
Це підходить для пристроїв з батареєю, що знімається. Рушником промокніть внутрішню частину пристрою, щоб позбавитися води.
Пилососом можна обережно провести кілька разів біля всіх роз'ємів та динаміків — на невеликій відстані від пристрою. Феном краще не користуватися — він лише проштовхне воду далі у щілини.
Ще знадобиться силікагель (паперові пакетики з кульками, які кладуть у взуттєві коробки та банки з ліками). Покладіть смартфон у пластиковий пакет, обкладіть його з усіх боків пакетиками з силікагелем та залиште сушитися.
Якщо силікагель знайти не вдалося, покладіть смартфон у чашу з рисом й повертайте кожні кілька годин. В обох випадках просушування варто продовжувати щонайменше добу.
Раніше «ФАКТИ» писали про те, як можна зарядити телефон, якщо у будинку відключили електрику.