Тяжка перемога «Шахтаря» та поразка «Зорі» від Вернидуба: відеоогляди матчів УПЛ

16:57 — 8 квітня 2023 eye 767

У суботу, 8 квітня, слідом за переконливою перемогою «Динамо» над «Минаєм» відбулися ще три матчі 20-го туру чемпіонату України з футболу.

Чемпіонат України. 20-й тур

8 квітня (субота)

«Шахтар» (Донецьк) — «Металіст» (Харків) — 1:0 (Бондаренко, 64). Юніорські склади — 2:0.

«Шахтар»: Трубін, Гочолейшвілі, Бондар, Ракицький, Матвієнко, Степаненко, Криськів (Топалов, 61), Джурасек (Очеретько, 41), Судаков (Тотовицький, 90), Сікан (Траоре, 61).

Харківський клуб, який свого часу представляв Україну в єврокубках, зараз переживає не найкращі часи, свідченням чого є жахлива серія з 12 матчів без перемог. Нічого особливо не «світило» підопічним Пєріци Огнєновича й у поєдинку з «Шахтарем», але харків'яни виступили гідно та поступилися з мінімальним рахунком — у середині другого тайму Судаков геніальним пасом знайшов у штрафному майданчику Бондаренка, і півзахисник у своєму ювілейному, 50-му, матчі в УПЛ забив переможний м'яч ударом із лінії воротарського майданчика.

«Кривбас» (Кривий Ріг) — «Зоря» (Луганськ) — 1:0 (Капіч, 50). Юніорські склади — 1:0.

Матч для «Кривбасу» був не лише принциповим, оскільки нинішній наставник криворожан Юрій Вернидуб добрих вісім років тренував луганчан, а й надважким, оскільки підопічні Патріка ван Леувена набрали чудову форму, вигравши всі поєдинки у весняній частині сезону, а їхня безпрограшна серія нараховувала вісім ігор.

До честі господарів, відсиджуватися в захисті вони не стали, нав'язавши супернику конкурентну боротьбу. Більше того — забивши на початку другого тайму після точного удару боснійця Капіча, криворіжці змогли втримати свою мінімальну перевагу до фінального свистка.

«Рух» (Львів) — «Верес» (Рівне) — 0:0. На 71-й хвилині вилучений Лебеденко («Верес»), на 90+2-й — Едсон Фернандо («Рух»). Юніорські склади — 3:0.

«Верес» приїхав до Львова на надважливий поєдинок із точки зору збереження прописки в елітному дивізіоні без головного тренера Юрія Вірта, який захворів, а також із ненайкращою атмосферою всередині колективу — зокрема, в пресу просочилася інформація про те, що футболісти команди Дахновський та Пасіч побилися на тренуванні.

Обидва передбачувані забіяки вийшли у стартовому складі, але допомогти рівнянам перемогти та перервати серію з восьми поєдинків чемпіонату України без перемог не змогли. Втім, забити суперник також не зміг, і з погляду турнірної таблиці «Верес» здобув важливий бал.

«Динамо» (Київ) — «Минай» — 2:0 (Царенко, 35, Ванат, 62). Юніорські склади — 2:0.

«Динамо»: Нещерет, Тимчик, Попов, Дячук, Дубінчак (Вівчаренко, 71), Сидорчук, Лонвейк, Царенко (Перріс, 71), Беніто (Гармаш, 61), Шепелєв, Ванат.

7 квітня (п'ятниця)

«Ворскла» (Полтава) — «Інгулець» (Петрове) — 1:0 (Кравець, 49). Юніорські склади — 3:0.