Сенсаційна поразка голландців та гол Мбаппе в масці: відеоогляди матчів Євро-2024

20:57 — 25 червня 2024 eye 551

У вівторок, 25 червня, слідом за групою А та квартетом В завершилися баталії у групі D чемпіонату Європи з футболу, який проходить з 14 червня по 14 липня у Німеччині.

Євро-2024. Група D. 3-й тур

Нідерланди — Австрія — 2:3

Голи: Гакпо (47), Депай (78) — Мален (6, у свої ворота), Шмід (58), Забітцер (80).

Франція — Польща — 1:1

Голи: Мбаппе (56, з пенальті) — Левандовські (78, з пенальті).

І голландці, і французи, які завершили очну зустріч першою на турнірі нульовою нічиєю, достроково забезпечили собі вихід із групи, але вели заочну боротьбу за перше місце у квартеті. Підопічні Рональда Кумана грали у Берліні, а команда Дідьє Дешама — у Дортмунді.

Голландці не зволікали і вже на 6-й хвилині забили найшвидший автогол в історії Євро. А ось чужі ворота «помаранчеві» змогли вразити лише на початку другого тайму, коли відзначився захисник Гакпо.

Щоправда, австрійці зусиллями Шміда невдовзі знову вийшли вперед, але команда Нідерландів завдяки влучному удару Депая відігралася ще раз. А ось на гол Забіцера відповіді у «помаранчевих» вже не знайшлося — 2:3.

Своєю чергою, французи, у яких у захисній масці після перелому носа вийшов лідер атак Мбаппе, не зуміли обіграти невмотивовану Польщу. На гол Мбаппе з пенальті Кадра відповіла влучним ударом з 11-метрової позначки Левандовські.

Підсумкове становище команд: 1. Австрія — 6 очок; 2. Франція — 5; 3. Нідерланди — 4; 4. Польща — 1.

Зазначимо, що сенсаційний переможець групи Австрія оскаржить путівку до чвертьфіналу 2 липня у Лейпцигу у матчі з другою командою групи F (Туреччина, Чехія чи Грузія), а французи 1 липня у Дюссельдорфі зіграють з другою командою квартету Е (Румунія, Бельгія, Словаччина чи Україна). Що ж до голландців, то вони вийдуть до 1/8 фіналу серед найкращих збірних, які посіли в групах треті місця.

Додамо, що у вівторок, 25 червня (о 22:00), також буде зіграно останні поєдинки у групі С Англія — Словенія та Данія — Сербія.

Раніше «ФАКТИ» повідомляли, де і коли дивитися пряму трансляцію поєдинку Євро-2024 Україна — Бельгія.