Збірна України за підтримки преміумпартнера VBET Ukraine вперше в історії виборола «бронзу» чемпіонату світу з футзалу

20:33 — 6 жовтня 2024 eye 88

У вирішальному матчі у Ташкенті на «Хумо Арені» за «бронзу» ЧМ-2024 з футзалу зі збірною Франції українці здобули беззаперечну перемогу із рахунком 7:1.

«Преміумпартнер збірної України з футзалу вітає команду та всю футбольну спільноту з бронзою на чемпіонаті світу з футзалу!» — зазначили у компанії Vbet Ukraine.

Цей результат дався нелегко. Вже на третій хвилині після єдиноборства із суперником зазнав травми 28-річний універсал Микола Микитюк.

Попри втрату одного з лідерів українська команда впродовж усього першого тайму контролювала гру і пішла на перерву за мінімальної переваги завдяки голу Ігора Чернявського.

На початку другої половини матчу Зварич ударом головою подвоїв перевагу «синьо-жовтих», але вже за хвилину французи відіграли один гол.

Втім, невдовзі Жук оформив дубль, а Абакшин записав на свій рахунок хет-трик.

У підсумку Україна вперше в історії стала бронзовим призером чемпіонату світу з футзалу.

«Це легендарне досягнення, вперше в історії, було необхідне всім нам. Дякуємо, командо! Разом до перемоги!» — привітав переможців преміумпартнер збірної України.