Чемпіонат України з футболу, 5-й тур, 30 серпня-1 вересня: результати та відеоогляди матчів, турнірна таблиця

21:53 — 1 вересня 2024 eye 1095

У неділю, 1 вересня, після переходу «Динамо» з Ліги чемпіонів до Ліги Європи та вильоту «Кривбаса» з єврокубків матчами у Рівному, Києві та недограній зустрічі у Кривому Розі продовжилася програма 5-го туру української прем'єр-ліги.

Чемпіонат України 5-й тур

1 вересня (неділя)

«Динамо» (Київ) — ЛНЗ (Черкаси) — 1:0 (Ярмоленко, 22, з пенальті). Юніорські склади — 10:0.

«Верес» (Рівне) — «Лівий берег» (Київ) — 1:3 (Степанюк, 15 — Галас, 67, 81, Дедух, 87, з пенальті). На 34-й хвилині Гайдучик («Верес») не реалізував пенальті. Юніорські склади — 3:0.

31 серпня (субота)

«Чорноморець» (Одеса) — «Полісся» (Житомир) — 1:4 (Бутко, 45+4 — Назаренко, 3, Кауа Пайшау, 8, Гуцуляк, 35, Леднєв, 90+6). На 35-й хвилині Толедо Коста («Полісся») не реалізував пенальті. Юніорські склади — 1:2.

«Олександрія» — «Колос» (Ковалівка) — 2:1 (Ковалець, 15, Джевані, 73 — Гусол, 76). Юніорські склади — 0:3.

«Карпати» (Львів) — «Ворскла» (Полтава) — 1:1 (Шах, 15 — Скляр, 57). Юніорські склади — 0:1.

30 серпня (п'ятниця)

«Рух» (Львів) — «Інгулець» (Петрове) — 5:0 (Карабін, 14, Квасниця, 47, Холод, 51, 57, Краснопір, 61). Юніорські склади — 2:0.

«Оболонь» (Київ) — «Зоря» (Луганськ) — 0:2 (Мічін, 19, Будківський, 52). На 62-й хвилині вилучено Дубка («Оболонь»). Юніорські склади — 2:4.

Зустріч «Кривбас» — «Шахтар» була перенесена за рахунку 0:1 (Степаненко, 40) через повітряну тривогу.